Movies
Ratings
15
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0- 12Rated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Something's Gotta GiveRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part I: BeginningsRated ★ 5.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0