Series
Ratings
20- School RumbleRated ★ 3.5
Urusei YatsuraRated ★ 3.0
MoyashimonRated ★ 3.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.5- 紙兎ロペRated ★ 2.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0- ドラえもんRated ★ 3.0
- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
NARUTORated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 2.5
BORDERRated ★ 3.0
Densha otokoRated ★ 3.5
Shitamachi RocketRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 2.5
BeginnerRated ★ 4.0- Akihabara@DeepRated ★ 3.5
- TrickRated ★ 3.5