Series
Ratings
20- KinnikumanRated ★ 3.0
- WORKING!!Rated ★ 3.5
YattamanRated ★ 2.0- 101 DALMATIANSⅡ:PATCH'S LONDON ADVENTURERated ★ 3.0
- ドラえもんRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 3.5- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 4.0- H2 너와 있던 날들Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Marumo's StoryRated ★ 3.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.0
Tiger & DragonRated ★ 3.0- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 5.0
- GokusenRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 5.0