Movies
Ratings
32
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Samurai FictionRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
The Devil's PathRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 3.0
Hit Me Anyone One More TimeRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Gravity's ClownsRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0