Movies
Ratings
19
InterstellarRated ★ 4.0
Helter SkelterRated ★ 2.0
Kids ReturnRated ★ 5.0
Elevator to the GallowsRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 2.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
The TouristRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
AlienRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
海猿Rated ★ 1.5- Phone Call to the BarRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Afro TanakaRated ★ 3.5