Series
Ratings
30
SuitsRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 3.0
- MonsterRated ★ 3.0
- Lovely ComplexRated ★ 3.0
Ranma 1/2Rated ★ 3.0
One Piece: Episode of Luffy - Hand Island AdventureRated ★ 3.0- ワンピース エピソード オブ ナミ 航海士の涙と仲間の絆Rated ★ 3.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 5.0
The Last CinderellaRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
UnfairRated ★ 4.5
FIRST CLASS 2Rated ★ 5.0- FIRST CLASSRated ★ 5.0
Dear SisterRated ★ 3.0- OuroborosRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 3.0