Titles you rated
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0