Movies
Ratings
132
ShrekRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 2.5
Van HelsingRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 2.5
Very Good GirlsRated ★ 2.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0