Movies
Ratings
27
HancockRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
The Eternal ZeroRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
VillainRated ★ 1.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Always - Sunset on Third StreetRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 1.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.5
DropRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5