Titles you rated
Shaman KingRated ★ 2.0
Bleach: Soul Society - The RescueRated ★ 4.5
Bleach: Soul Society - The EntryRated ★ 3.0
Bleach: The BountRated ★ 2.0
Bleach: The SubstituteRated ★ 2.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 1.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 5.0- ドラえもんRated ★ 4.0
UnfairRated ★ 2.0
Shitamachi RocketRated ★ 5.0- WATER BOYS2Rated ★ 4.0
WATER BOYSRated ★ 3.0- Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 5.0