Titles you rated
The PiratesRated ★ 2.5
ThorRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0