Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.0
Molly's GameRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
Dumb MoneyRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
SpencerRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Love at First SightRated ★ 3.5
May DecemberRated ★ 4.0
BlackBerryRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5