Movies
Ratings
197
Take This WaltzRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
Donnie BrascoRated ★ 4.0
Drug WarRated ★ 4.5
2046Rated ★ 2.5
The Last EmperorRated ★ 5.0
As Tears Go ByRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 3.5