Titles you rated
The MartianRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5