Movies
Ratings
158
FuryRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.0
ExitRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
2012: Ice AgeRated ★ 0.5
Swing GirlsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 2.0