Movies
Ratings
358
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 1.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 3.0
Emma's BlissRated ★ 1.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
If You Were Me 4Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 1.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0