Movies
Ratings
55
MinariRated ★ 4.0
Murder MysteryRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The Social DilemmaRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
A Fortunate ManRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 4.5
RoundersRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0