Movies
Ratings
235
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
ViceRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
The Expendables 3Rated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5