Titles you rated
Evan AlmightyRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
LincolnRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0