Series
Ratings
87
Queen MantisRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
As You Stood ByRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
RevenantRated ★ 4.0
TempestRated ★ 2.5
Gangnam B-SideRated ★ 4.5
Shadow Detective Season 2Rated ★ 5.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 5.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 4.5
ConnectRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Dark LegacyRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0