Movies
Ratings
186
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Bad Guys 2Rated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0