Movies
Ratings
33
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 2.0
HairsprayRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 5.0