Movies
Ratings
234
Extreme JobRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 2.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 1.5
Men in BlackRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.5