Series
Ratings
184
Boys Over Flowers Next Season〜Rated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
The OriginalsRated ★ 5.0
The OriginalsRated ★ 5.0
The OriginalsRated ★ 5.0- 수족관 걸Rated ★ 4.0
Weakest BeastRated ★ 4.0- 각오는 되었나? 거기 여자Rated ★ 2.5
- 썸머 레스큐 천공의 진료소Rated ★ 3.5
- 희미한 그녀Rated ★ 3.0
- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 3.5
Angel of DeathRated ★ 3.0
Overprotected Kahoko - 2018 Love & DreamRated ★ 3.5
deleRated ★ 3.5
Born to be a FlowerRated ★ 3.0- 명랑 개구리 뽕키치Rated ★ 3.0
- 地獄先生ぬ〜べ〜Rated ★ 3.0
- 시각탐정 히구라시 타비토Rated ★ 3.0
- 光とともに… ~自閉症児を抱えて~Rated ★ 3.0
- ラストコップ another story of THE MOVIERated ★ 3.0