Movies
Ratings
602
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 1.5
Initiation LoveRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Your Eyes TellRated ★ 3.5
OtherLifeRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
AbigailRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 2.5
A Moment of RomanceRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5