Titles you rated
- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 4.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
The TrunkRated ★ 3.0
Beyond GoodbyeRated ★ 2.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
PianoRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 1.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 1.5
All InRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 2.0