Series
Ratings
153
Dream HighRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 2.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5- Jang Gil SanRated ★ 3.5
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.5
Hidden Singer 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0- Battle of TonguesRated ★ 4.5
- VirtueRated ★ 4.0