Titles you rated
The Last ExorcismRated ★ 4.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 1.5
The AnimatrixRated ★ 3.0
BeowulfRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
DoomsdayRated ★ 2.0
Jupiter AscendingRated ★ 2.0
StealthRated ★ 2.0
Æon FluxRated ★ 1.5
PredestinationRated ★ 3.0