Movies
Ratings
98
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
The Seventh SealRated ★ 5.0
Inland EmpireRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 1.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 1.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The IsleRated ★ 0.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0