Movies
Ratings
131
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0