Titles you rated
Let the Right One InRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
The Thin Red LineRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 2.0
DownfallRated ★ 3.0- BlackRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
First PositionRated ★ 3.0
Who are You?Rated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0