Movies
Ratings
146
ThorRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 0.5
The PiratesRated ★ 0.5
May 18Rated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 2.5
LucyRated ★ 4.0