Movies
Ratings
250
FrozenRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Legends of the FallRated ★ 4.5
Flash PointRated ★ 4.5
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
A LoveRated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.0
White NightRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
King of BeggarsRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 4.5