Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
EliteRated ★ 4.5
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
HollywoodRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5- Grand ArmyRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0