Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
New NormalRated ★ 2.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
UsRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0