Titles you rated
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0