Movies
Ratings
23
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5