Series
Ratings
18- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0