Titles you rated
LoganRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 3.5