Movies
Ratings
39
The Lion KingRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
ThorRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0