Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
RayRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-san: The MovieRated ★ 4.0
Un Chien AndalouRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 1.0
Se7enRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 4.0