Titles you rated
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0