Movies
Ratings
21
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0