Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Take the Money and RunRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
eXistenZRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0