Series
Ratings
16
Game of ThronesRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0