Movies
Ratings
184
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
Civil WarRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Godzilla Minus OneRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.5
War HorseRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 4.5