Titles you rated
Criminal MindsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0