Movies
Ratings
660
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.5
Mimic 2Rated ★ 3.0
Lake PlacidRated ★ 3.5
The WolfmanRated ★ 2.0
Deep RisingRated ★ 4.0
The Ring VirusRated ★ 4.0
MirrorsRated ★ 3.0
The FlyRated ★ 4.0
The RiteRated ★ 3.5
The CaveRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.0
Eight Legged FreaksRated ★ 3.5
Piranha 3DDRated ★ 3.0
The ReapingRated ★ 3.0
MimicRated ★ 4.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 3.0
OculusRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 3.0