Titles you rated
Past LivesRated ★ 3.5
The Therapist : Fist of Tae-baekRated ★ 2.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Kim-GunRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5