Movies
Ratings
124
New Year BluesRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0